Çifti i mirënjohur kanë bërë paraqitjen e radhës.

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj së bashku me bashkëshorten e tij, Aniten kanë marrë pjesë në premierën e filmit dokumentar “Lorik”, i cili shpalos rrugën jetësore të ish- Kapitenit të kombëtares së Shqipërisë, transmeton Indeksonline.

 

 

Ramushi dhe Anita, kanë marrë vëmendjen e të gjithëve, derisa krahas njëri-tjetrit janë dukur për bukuri.

Nga ana tjetër si mos më mirë duken edhe çifti Cana. Bashkëshortja e Lorikut, dukshëm ka shije unike në stilin e saj./Indeksonline/