Qindra qytetarë vizitojnë Prekazin [VIDEO]

Një numër i madh i qytetarëve të Republikës së Kosovës ka filluar ta vizitojë Prekazin dhe të bëjë homazhe pranë varrezave të familjes Jashari, raporton Zëri.info.

Loading...

Me rastin e 28 Nëntorit, ata kanë filluar që nga mëngjesi t’i bëjnë nderime dëshmorëve të kombit.

Më poshtë mund t’i gjeni edhe pamjet lidhur me këto aktivitete.