Liverpooli bëri mbrekullinë dje në mbrëmje duke përmbysur disavantazhin 3-0 të pësuar nga Camp Nou një javë. Të kuqtë siguruan finalen e dytë radhazi në Champions duke shkaterruar 4-0 Barcelonën në Anfield Road.

Por mediat serbe janë kapur Xherdan Shaqirin dhe Lovrenin.

“Kurir.rs” si zakonisht vjen me titull provokues:

“Kanë rënkuar dhe sharë para kamerës: Lovren dhe Xherdan Shaqiri kanë festuar fitoren e Liverpulit në mënyrë të turpshme dhe kanë nxitur komente të shumta negative”, është titulli i shkrimit i portalit serb. /albeu.com/

https://www.adriamedia.tv/embed_player.php?media_id=113719&title=1