Pritje të gjata në Rinas

Dhjetëra qytetarë kanë mbetur në pritje që nga mëngjesi në aeroportin e Rinasit duke pritur të nisen drejt Perugias.

Nga kompania AlbaWing ende nuk kanë marrë përgjigje se pse është shtyrë fluturimi dhe sa duhet të presin, njofton lapsi.al