Presidenti Thaçi u bën dhuratë prindërve (Foto)

Një dhuratë e vogël, por me vlera të mëdha, kanë pranuar sot prindërit e Presidentit të Kosovës nga biri i tyre, transmeton drenicapress.info

Loading...

Lidhur me këtë Presidenti Thaçi shkruan:

Pata kënaqësinë t’ja përcjelli një dhuratë prindërve nga gazetarët anglezë të biografisë sime. Edhe nëna dhe babai u intervistuan gjërësisht për këtë libër nga autorët. Ata nuk kanë pasur mundësinë të mësojnë anglishten por sot patëm arsye t’i rikujtojmë momentet e gëzimit dhe pikëllimit të familjes sonë, të shprehura në fjalë dhe fotografi në këtë libër. /Drenica Press/

Image may contain: 2 people, people sitting and indoor