Asambleisti i Kuvendit Komunal të Drenasit nga radhët e VV-së, Sokol Bylykbashi, i ka dhënë fund beqarisë, shkruan Gazeta Online Drenicapress.info.

Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me vajzën e quajtur Arbenita Berisha.

Në profilin e tij në Facebook, Bylykbashi ka shpërnda fotografi të fejesës së tij, ku çifti shfaqen mjaft të lumtur dhe të dashuruar në ditën e tyre më të rëndësishme.

Bylykbashi dukej mjaft elegant, i veshur në një kostum të zi, gjersa e fejuara e tij shkëlqente me një fustan të bardhë!/Drenicapress.info