Policia arreston dy persona për falsifikim dokumetesh dhe mashtrim në Drenas

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollit në shtëpitë dhe lokalet e dy të dyshuarve meshkuj (K/Shqiptar) në Zabel të Epërm, janë gjetur dhe sekuestruar dëshmi të ndryshme materiale në lidhje me përfshirjen e tyre në akte kriminale.

Loading...

Dy te dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar. /Drenicapress.info/