Mauricio Pochettino u tradhtua nga lotët – pasi Tottenham arriti në finalen e Ligës së Kampionëve.

Spurs duket sikur ishin jashtë garësh, pasi pas pjesës së parë ishin 3-0 në rezultatin e përgjithshëm – por në minutën e 95’të, rezultati shënoi 3-3, me ç’rast me përparësinë e golave si mysafir, Tottenham kaloi tutje në finalen e Ligës së Kampionëve, përcjell GazetaBlic.

Duke folur para ndeshjes, Pochettino pranoi se do të ishte një mrekulli për ekipin e tij për të fituar Ligën e Kampionëve.

Ai tashmë është në finale dhe nuk mund të përmbahet…