Përleshje masive e skuadrës kosovare në Zvicër (Video)

Një përleshje e rëndë ka ndodhur në ligën e katërt të Zvicrës.

Loading...

Protagonist në këtë përleshje ishte skuadra shqiptare FC Kosova GE 2 dhe FC Versoix.

Në përfundim të ndeshjes ka pasur një përleshje ku janë përfshirë të gjithë futbollistët dhe stafi.

Mësohet se si pasoj e kësaj disa futbollist janë dërguar me urgjencë në spital. /IndeksOnline/