Përforcohet Drenica, këta janë dy futbollistët e rinjë (FOTO)

Drenica po vazhdon përgaditjet për sezonin pranveror në Durrës.

Loading...

Krahas kësaj, KF Drenica është përforcuar edhe me dy futbollist të rinjë.

Qendërmbrojtësi Arsen Sykaj dhe sulmuesi Denis Peposhi kanë arritur marrëveshje më klubin dhe ata në pranverë do të paraqitën për ekipin nga Skenderaj.

Sykaj e Peposhi vijnë nga kampionati i Shqipërisë dhe të dy do të ndihmojnë Drenicën në arritjen e objektivave në stinorin pranveror./Drenicapress.info/

Fotografia e FC Drenica - Faqja Zyrtare

Fotografia e FC Drenica - Faqja Zyrtare

Fotografia e FC Drenica - Faqja Zyrtare

Fotografia e FC Drenica - Faqja Zyrtare