Çiljeta Xhilaga nuk është hera e parë që shfaqet e mbuluar me shami, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja nga Shqipëria para pak minutash ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet e veshur e tëra me të zezë, teksa ka vënë dhe shaminë në kokë, e krejt kjo sipas saj për këtë muaj të shtenjtë, Ramazanin.

Video Player

00:00
00:03

Mirëpo, ka diçka këtu që nuk shkon!

Paraditen e sotme këngëtarja ka publikuar disa video në InstaStory ku shfaqet krejtësisht e kundërta e videos së publikuar më lartë, duke ekspozuar gjoksin.

Video Player

00:00
00:03

Këtë gjë pse po e bën këngëtarja, apo thjesht për tu dukur dhe tërhequr vëmendje?!/GazetaBlic