Mbrëmë Jala e Shqipërisë u godit nga stuhi të fuqishme.

Si pasojë e erërave të forta, edhe lisat u thyen dhe u shkaktuan dëme të tjera materiale, njofton Klan Kosova.

Pamjet më poshtë tregojnë më së miri rreth asaj se çfarë ndodhi mbrëmjen e së mërkurës gjatë kësaj stuhie.

No tags for this post.