Pamje e mrekullueshme gjatë natës në qytetin e Skenderajt (FOTO)

Në prag të festës së 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës edhe qyteti i Skenderajt ka marrë pamje festive, duke ndryshuar pamjen nga përditshmëria, transmeton Drenica Press.

Dekorimet më të mira janë bërë në sheshin “Adem Jashari” në Skenderaj, ku ndriqimi, flamujt dhe dekorime të ndryshme i kanë shtuar bukurinë këtij sheshi.

Drenica Press ju sjellë disa foto nga sheshi qytetit të bëra nga një lexues i yni.