Leonita, gruaja e Granit Xhakës vazhdon ta shijojë jetën me futbollistin e njohur. Ajo ka darkuar mbrëmë me mesfushorin e Arsenalit në një nga restorantet e Londrës.

Ajo që bie në sy tek veshja e saj, është kombinimi me ngjyrat kuq e zi, në prag të festës së flamurit shqiptar.

Se a ka qenë e qëllimshme kjo veshje, apo krejt e rastësishme, këtë e di vetëm ajo dhe Graniti./Indeksonline/