Nuk do të besoni se kush ia hekuros këmishat Behgjet Pacollit |Video

Ish-presidenti i Kosovës dhe politikani Behgjet Pacolli kohen e fundit është bërë shumë aktiv në rrjetin social ku po thuajse çdo ditë publikon fotografi dhe video.

Pacolli i ftuar në emisionin Xing me Ermalin, ka pranuar se vet i hekuros këmishat e tij.

Për më shumë shikoni videon: