Njoftim unik i farmacisë: “Po martohemi jemi në pushim” |Foto

Nje lajmerim unik ne nje prej farmacive te qytetit tone i cili ka bere jehone ne mjaft portale dhe media te tjera. Farmacistet te cilet sherbejne ne kete farmaci, mesa duket kane vendosur te martohen dhe te largohen disa dite me pushime. Nuk na ngelet gje tjeter vecse ti urojme JETE TE LUMTUR. / FieriSot