Njihuni me milionerin nga Stambolli që ishte në lidhje me Gylseren, tani është dhëndër Drenice (Foto/Emrat)

Milioneri nga Kumanova por që jeton dhe vepron në Stamboll, Demiral Ibishi i cili u përfol për një lidhje me aktoren turke Gylseren, lidhje kjo që u mohua më vonë nga vetë ai.

Loading...

Si duket tani ka krijuar një lidhje të vërtetë me Miss Drenasin, Aulona Qorrin, një vajzë që bukuria e saj të lë pa fjalë, shkruan Kosova Post. Ibishi që jeton dhe vepron në Stamboll njihet për jetën e tij luksoze.

Ai ka biznese të shumta në Stamboll si dhe ka shoqëri me aktorë të famshëm të serialeve turke, si me Xhihanin e serialit ‘Fate të kryqëzuara’ shoqëri kjo që Ibishi e ka konfirmuar edhe në intervistat e tij.

Në instagramin e tij zyrtar në mesin e shumë fotove të tij luksoze, së fundmi janë shtuar edhe ato me bukuroshen drenicase Aulonën, e cila vitin e kaluar rrëmbeu kurorën e me të bukurës.

Më poshtë shikoni fotot e çiftit: