Nis asfaltimi i rrugëve në fshatra të Skenderajt |Foto

Sot ka filluar asfaltimi i rrugëve në lagjen “Hasani” në Likoc dhe asfaltimi i rrugëve lokale në Polac.

Loading...

I pranishëm ishte edhe kryetari i Skenderajt, z. Bekim Jashari, së bashku me drejtoreshën e Urbanizmit, znj. Sanije Ahmeti si dhe asamblisti që përfaqëson banorët e kësaj pjese, z. Qazim Xani.

Kryetari Jashari, i përgëzoi banorët për asfaltimin e rrugëve duke theksuar se mbetemi të përkushtuar në përmirësimin e infrastrukturës rrugore.

Gjatë asfaltimit të rrugëve lokale në Polac është bërë edhe rregullimini rrugës për te varrezat.

Image may contain: one or more people, people standing, sky and outdoorImage may contain: 1 person, standing, sky, outdoor and natureImage may contain: outdoorImage may contain: grass, tree, plant, outdoor and nature