Nikli shënon pesë gola në Pejë

Nikli ka shënuar fitore në duel me Besën e Pejës.

Ish-kampionët e Superligës kanë mposhtur Besën me rezultat 5-0.

Golat për Niklin i shënuan Milicaj dy gola, Elshani, Lushtaku dhe Arifaj.

Pas 14-të xhirove të zhvilluara në VALA Superligën e Kosovës në futboll, Nikli renditet në vend të pestë me 22 pikë, kurse Besa e 10-ta me 13 pikë./Drenicapress.info