Në Skenderaj, nxënësi goditet me makinë

Sipas burimeve të portalit Drenica Press bëhet e ditur se rreth orës tetë të mëngjesit një nxënës është goditur nga një makinë.

Sipas burimeve bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në afërsi të Gjykatës në Skenderaj, ku një nxënës i shkollës së mesme është goditur në troturar nga një makinë, ku si pasoj nxënësi ka pësuar lëndime trupore dhe është dashur ndihma mjekërsore.

Ndërkaq menjëherë pas rastit të ndodhur Policia e Kosovës kanë dalë në vend të ngjarjes ku po hetojnë rastin./DRENICA PRESS/