Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj zgjodhën një ambient me borë për t’u relaksuar gjatë fundjavës.

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, nga vendi ku qëndruan, shkruan lajmi.net.

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij, të shoqëruar nga disa miq të tyre, kaluan kohë të mrekullueshme në një vend turistik në Zvicër.

“Të ecësh në borë është aq e mrekullueshme, ne kishim një ditë mahnitëse”, ka shkruar Leonita në një prej fotografive.

Kujtojmë që Granit Xhaka ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierën e tij si futbollist.