Në Drenas bëhen bashkë: Sami Lushtaku, Daut Haradinaj, Ramiz Lladrovci e Vehbi Ramadani

Një foto e cila po qarkullon në rrjetin social Facebook, shihet kryetari i Komunës së Skenderajt, i cili padrejtsisht po mbahet në burg për një vrasje in-ekzistente, deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe vëllau i ”Rastit Kiçina”, Faton Ramadani si dhe axha i Fatonit, Vehbi Ramadani, i cili kishte ndërruar jetë ditë më parë

Loading...

Fotografia shihet të jetë realizuar kohë më parë, por me gjasë kjo fotografi e publikuar nga Faton Ramadani është bërë me shkas për ta uruar Sami Lushtakun për ditëlindjen e tij të cilën sot ai e feston, njofton Gazeta NewBorn

sam