Ndodh në Kosovë, babë e bir rrahen keq mes vete, konfiskohet një revole dhe shufër metali

Babë e bir janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje që kanë pasur në Ferizaj.

Loading...

Të dy kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Policia nga të dyshuarit ka konfiskuar një revole me 7 fishekë të kalibrit 7.65 mm, një shufër metali dhe një thikë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit lirohen, kurse rasti mbetet të hetohet.