Ndeshja me Feronikelin, kjo është thirrja e tifozëve të Drenicës

Nesër prej orës 13:00 do të luhet ndeshja interesante ndërmjet Feronikelit dhe Drenicës.

Loading...

Të dy skuadrat synojnë fitoren, veçmas vendasit që pretendojnë titullin.

Mirëpo, se a do ta lejojë Drenica këtë, mbetet të shihet.

Për më shumë, skenderajasit do të kenë pas edhe tifozët, ‘Shqiponjat e Zeza’ që kanë premtuar udhëtimin masiv për në Drenas.