Moment befasues: Burri me fëmijë në krahë ‘shëtit’ kafshën në rrugë (Video)

Një burrë ka bërë që njerëzit përreth në rrugë ta kenë vëmendjen kah ai pas një ngjarje që zhvilloi me fëmiun e tij dhe po ashtu një kafshë.

Loading...

Sipas një video, burri me fëmijun e tij në krahë ka ‘ngacmuar’ një dem në një rrugë, njofton daily mail, transmeton Indeksonline.

Momenti është vërtet befasues për pesonin i cili ka marrë guxim që të ‘shëtit’ kafshën në fjalë dhe kështu ka rrezikuar nëse jo përveti sidomos për fëmijën.

Për më shumë shikojeni videon:

/Indeksonline/