Moderatori i njohur Mentor Shuki ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Seven Bizz”, shkruan GazetaBlic.

Ai është pyetur për politikanët shqiptar, e nuk ka hezituar aspak të jap dhe një përgjigje për ta.

“Kadri Veseli, Ramush Haradinaj, Hashim Thaçi?”, ka qenë pyetja se cilin do zgjedhte ai, e pa menduar dy herë ai ka zgjedhur presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin.

“Hashim Thaçin as mos e fut me një rang me këta. Ai është nivel tjetër. Ka sens humori, dhe është jashta krejt parametrave”, u shpreh Shuki./GazetaBlic