Moderatorja shqiptare Pranvera Borakaj së fundi ka habitur të gjithë me veprimin e saj, shkruan GazetaBlic.

Në transmetim ‘live’, moderatorja Pranvera Borakaj është vënë në siklet derisa në një moment ka filluar të qeshurat dhe nuk ka mundur të ndalet.

Gjatë të qeshurës ajo ka thënë se ka ndonjë problem teknik.

Moderatori i Shqipërisë Ermal Mamaqi, ishte ai i cili e publikoj videon dhe u bë hit në rrjete sociale.

Në video ai ka shkruar: ‘Unë çdo herë që jam ngritur për të thëne mësimin, nuk ndaloj që qeshuri e kam parë 14829188222 herë’ .

Shikojeni videon: