Reprezentuesi italian, Marco Verratti, është më së i lumtur me të dashurën e tij, Cindy Bruna.

Ylli italian është kapur “mat” me top modelen e markës amerikane “Victoria’s Secret”, duke u fotografuar në krahët e saj.

Çifti është parë gjatë ditëlindjes së futbollistit Brazilian, Neymar JR.

Sipas mediave franceze bukuroshja Bruna është e dashuruar në italianin dhe tashmë bashkëjetojnë. /Insporti.com