Mitrovicë, kandidatja e PDK-së dhe ai i VV-së duke hangër pasul së bashku (VIDEO)

Valdete Idrizi dhe Fehmi Ferati janë kundërshtrar për zgjedhjet e së dielës.

Loading...

Idrizi është kandidate e PDK-së për kryetare të Mitroivcës, kurse Ferati kandidat i VV-së për ta fituar Mitrovicën, shkruan Drenicapress.

Sot kundërshtar, por vite më parë ata ishin bashkëpunëtor në një skeq humoristik.

Ndiqeni: