Minuta e parë dhe gol në duelin Kosovë-Azerbaixhan (video)

Vetëm 1 minutë lojë i ka mjaftuar Kosovës për të shënuar gol në duel me Azerbaixhanin.

Golashënues Arbër Zeneli.

Asistues Kololli./Drenicapress.info