Minibusi me pasagjerë del nga rruga, disa të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm një Berat. Një minibus me pasagjerë ka dalë nga rruga, dhe për pasojë është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vërzhezhë.

Loading...

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur disa pasagjerë, të cilët janë dërguar në spital për të marrë trajtim mjekësor.