Milot Rashica ia bën “sefte’ në Bundesligë (VIDEO)

Milot Rashica ka shënur gol në fitoren e Werder Bremen ndaj Koln me rezultat 3-1.

Loading...

Është ky goli i parë Rashicës te kjo skuadër dhe në Bundesligë, që prejse u transferua nga Vittese në afatin kalimtar të janarit.