Milani e nis me fitore (video)

 

Loading...

AC Milan e ka nisur me fitoren sezonin e ri në Seria A.

Skuadra e Montellës ka mposhtur Torinon me rezultat 3-1.

Golat për milanezët i shënoi Carlos Bacca (39’, 50’ 62’).

Kurse për torinezët golat i realizuan Andrea Belotti (48’) dhe Baselli në fund të takimit.