McGregor i shokuar, shikoni çfarë vendimi ka marr policia

Boksieri i UFC-së ka marr një lajm tejet të hidhur, pasi policia ka liruar tre personat e stafit të Khabib.

Tre anëtarët e stafit të boksierit rus kanë sulmuar McGregorin pas meçit, duke u futur madje në kafaz, përcjell “lajmi.net.

Policia ka lëshuar një njoftim, duke bërë me dije se tre personat që e sulmuan irlandezin, janë liruar, ndërsa boksieri ka reaguar menjëherë.

Ai ka kërkuar që ata të dërgohen përsëri në burg, pasi ishin futur brenda në ring për ta sulmuar atë dhe stafin e tij. /Lajmi.net/