Sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i ka thënë Manchester United se dëshiron largimin nga ‘Old Traford’ për një kalim te Interi, shkruan ESPN FC, përcjell DrenicaPress

Lukaku nuk e ka vendin e sigurt në sulmin e Ole Gunar Solskjaer, dhe belgu po kërkon largimin për te Interi, që me shitjen e Icardit, do të jetë sulmuesi kryesor në ekip.

United kërkon 100 milion euro për lukakun dhe Inter po e dëshiron me huazim me të drejt blerje, por Unied nuk e dëshiron këtë marrëveshje./DrenicaPress

No tags for this post.