Lladrovci i premton Blerona Zeqirit se do ta bëjë drejtoreshë, por me një kusht!

Në emisionin “1 kafe prej shpisë” të drejtuar nga Blerona Zeqiri i ftuar ishte Kryetari i komunës së Dreniasit, Ramiz Lladrovci, ku moderatorja kishte udhëtuar atje, përcjellë GazetaBlic.

Ai foli për komunën e Drenasit, ku Lladrovci u shpreh se vitin e ardhshëm, në janar do shtojë dhe dy drejtori.

Blerona me shaka i tha Lladrovcit se kanë ardhur sot se mos u gjente ndonjë vend pune, e ai u shpreh se do bëjë një gjë të tillë për të por me një kusht, për tu bërë banore e Drenasit.