Këngëtarja Leonora Jakupi ka publikuar imazhe në rrjete sociale e cila po duket shumë në formë.

Ajo ka kohë që nuk ka qenë edhe aktive me postime por paska vendosur ta thyejë heshtjen.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, ka ndarë foto e veshur me shumë stil por vëmendjen e merr buzëqeshja e Lenonorës, këngëtarja po duket shumë e lumtur.

Artistja shqiptare, ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj, komente këto pozitive.

Ndryshe, Leonora nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor që një kohë. I fundit i saj është ‘Pa asnjë dyshim’, i publikuar 2 vite më parë.

No tags for this post.