Leonora Jakupi është e suksesshme në muzikë dhe njëherësh njihet si një femër moderne.

Këngëtarja Leonora Jakupi pavarësisht angazhimeve që ka në muzikë është edhe një femër shumë e zonja, shkruan lajmi.net

Ajo madje është e aftë edhe në kuzhinë, e këtë e ka dëshmuar disa herë si dhe herën e fundit nëpërmjet publikimit të një fotografie ku tregon se ka gatuar gurabija.

‘’Gurabija nga duart e mija’’, ka shkruar këngëtarja pranë fotos./Lajmi.net/