Lansohet projekti më i ri muzikor nga Big G

Sapo është publikuar projekti më i ri muzikor nga këngëtari nga Skenderaj,  Big G  dhe kënga mban titullin “I dehur”, raporton Kosova Post.

Loading...

Këngëtari Big G, njihet për stilin e tij të veçant të muzikës që ai bënë. Është shumë i kërkuar nga publiku, veçanërisht gjatë sezonit të verës nëpër evenimente të ndryshme dhe në koncerte si brenda po ashtu edhe jashtë Kosovës.

Kjo këngë vjen me videoklip dhe me një text të veçant  dhe me një zë të fuqishëm.

Tekstin e ka shkruajtur vetë këngëtari Bahri Aliu .

Ndërsa muzika është nga Deff , kurse  Rec,Mix&Master është nga ( Don Arbas)

Më posht gjeni linkun e këngës