Feronikeli e ka marrë seriozisht pjesën e mbetur të kampionatit.

Skuadra nga Drenasi ka arritur marrëveshje me mesfushorin Bregu i Fildishtë, Hamed Kone dhe i njëjti do t’i bashkohet klubit, njofton gazetari Arlind Sadiku, transmeton Gazetasheshi.com.

Kone së fundmi ishte pjesë e ekipit zviceran, Xamax. Ai është 31 vjeçar.

Kone ishte pjesë e klubit edicionin e kaluar.