Lajmi i fundit: Reagon Kastriot Rexha pas kartonit të kuq (Video)

Feronikeli e ka mposhtur Llapin me rezultat 1-0, ani se me një lojtar më pak pothaujse për 60 minuta, pas përjashtimit të Kastriot Rexhës, shkruan futbollikosovar.com.

Ky i fundit ka lëshuar një shkrim u sqaron të gjitha lidhur me rastin:

Pasi që mora goditje me këmbë në fytyrë ( ai nuk mer karton ) unë e gjuaj me top në këmbë në afekt edhe referi vendos të më ndëshkoj me karton të kuq me pretekstin se kam goditur kundershtarin në fytyrë (gjë që video e konfirmon të kundërten dhe goditjen time në kembë të kumdërshtarit me top)

Faleminderit bashklojtarve për përkrahjen pas largimit tim me karton te kuq dhe për ket fitore te madhe, shkruan Rexha, duke ia bashkangjitur videon e mëposhtme: