Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë.

Sipas News 24, tek “Unaza e Re”, është hedhur nga kati i 8-të, një vajzë e re.

Policia dhe një ambulancë ndodhet në vendin e ngjarjes. Nuk dihen ende motivet.