Labi: Merrja shuplakë nga baba, kur nuk këndoja shqip

Këngëtari Labinot Tahiri është mjaft i dashur për publikun kosovarë, madje ai është shumë aktive dhe shume i afërt me fansat shkruan Magazina.al

Loading...

Pritet të sjell bashkëpunimin e Paralajmëruar me 2 ton.

Së fundmi, ai ka publikuar një video në InstaStory, ku shfaqet bashkë me babanë e tij në veturë.

“Kur këndoja ndonjë këngë jo shqipe, e fitoja nga një shuplakë, nga baba islam. Kur jam para tij, gjithnjë i këndoj këto këngë të vjetra qytetare”, ka shkruar Labi në mbishkrimin e fotografisë.

Duket se këngëtari dhe deputeti nga Ferizaji, ka qenë shumë i lidhur me muzikën që në vegjëli.