Ky është vëllai i këngëtares shqiptare me famë botërore

Rita Ora këngëtarja shqiptare shpeshherë që të mos themi çdoherë është pjesë e mediave, shkruan GazetaBlic.

Po ashtu pjesë e mediave, janë edhe familja e këngëtares, babai Besnik dhe nëna Vera Ora.

E kur jemi te kjo e fundit, ajo ka publikuar një fotografi me djalin e saj, Don Ora i cili është më i rezervuar në këtë aspekt.

Don Ora është fëmija i tretë i familjes Ora dhe ka studiuar menaxhment të biznesit dhe lidership në Universitetin Regent, të Londrës.

Ai është mjaft aktiv në rrjetin social ‘Instagram’, ku poston fotografi të shumta qoftë me familje apo dhe vetëm, duke ndarë momente të veçanta nga përditshmëria e tij.

Ndryshe, Besnik dh Elena kanë tre fëmijë këngëtaren me famë botërore Rita Ora, Elena Ora dhe një djal Donin./GazetaBlic/