Kukësi mëson kundërshtarin

Kampioni i Shqipërisë, KF Kukësi, ka mësuar kundërshtarin në Ligën e Kampionëve.

Skuadra veriore shqiptare do të luaj ndaj kampionit të Moldavisë, Sherif Tiraspol, raporton Drenicapress.

Takimet e para do të zhvillohen më 11 dhe 12 korrik, kurse ato kthyese më 18 dhe 19 korrik.