Kryetari Jashari: Vdekja e Vokrrit është një humbje e madhe për sportin dhe gjithë qytetarët e Kosovës

Për vdekjen e legjendës së futbollist kosovar, Fadil Vokrri, i ka thënë disa fjalë edhe kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari.

Loading...

Kryetari Jashari vdekjen e Vokrrit e quan humbje e madhe për Sportin dhe gjithë qytetarët e Kosovës.

Ja postimi i plotë i Bekim Jasharit:

Ndarja nga jeta e Fadil Vokrrit-Presidentit të Federatës së Futbollit, është një humbje e madhe për Sportin dhe gjithë qytetarët e Kosovës.

Legjenda e Futbollit Fadil Vokrri ishte një punëtor i madh i cili me vite kontribuoj shumë për Sportin.

Ngushllime familjarëve, miqve dhe gjithë sportdashësve!