Kryeministri Ramush Haradinaj bashkë me familjen, ja ku e kaluan vikendin

Kryeministri Haradinaj bashkë me bashkëshorten e tij Anita Haradinaj kanë gjetur pak kohë për pushim, shkruan, GazetaBlic.

Përgjatë vikendit ata kanë shkuar në Bjeshkën e Istogut, bashkë me fëmijët e tyre.

Kryeministri Ramush Haradinaj nuk është se është aktiv në rrjete sociale, por Anita është ajo e cila ndan postime të ndryshme me ndjekësit e saj që nuk janë të pakët rreth 31 mijë e 600 ndjekës.

Së fundi Anita ka publikuar disa imazhe të kryeministrit bashkë me fëmijët.

‘N’bjeshke n’Istog‘, ka shkruar gruaja e kryeministrit kosovar, teksa ka etiketuar bashkëshortin dhe djalin, Gjinin.

Kryeministri Ramush Haradinaj dhe Anita Muçaj-Haradinaj janë martuar qe rreth një dekadë e gjysmë dhe së bashku kanë tre fëmijë, Gjinin, Trimin dhe Hanën./GazetaBlic/