Konfirmohet: Ramiz Lladrovci mysafir në serialin ”O sa mirë”

Ka tash e disa javë që seriali komik ‘O sa mirë’ është rikthyer me sezonin e ri në Klan Kosova çdo të Dielë.

Loading...

Me risi në koncept, personazhe dhe lokacion, me startin e mirë, ky serial duket se konfirmoi suksesin edhe për një sezon.

Është e sigurtë se pak episode të ‘O sa mirë’ mund t’iu humbasin mirëpo ai që vjen pas dy javësh nuk bën t’iu humbasë asesi!

Stafi i serialit ka konfirmuar se të dielën e datës 24 Dhjetor, në episodin e 122-të, mysafir do jetë Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit.

Me natyrën etij të lirshme e shumë komike, pa dyshim se Lladrovci në petkun e aktorit do jetë diçka që s’duhet humbasim. /Prive.al