Koncert i madh në Skenderaj (FOTO)

Me rastin e 19 vjetorit të Çlirimit të Skenderajt, Komuna e Skenderajt do të organizoj një koncert muzikor.

Loading...

Pjesëmarrës emra të njohur të estradës.

Ky koncert do të mbahet më 18 qershor në sheshin “Adem Jashari” dhe fillon nga ora 17:30./Drenicapress.info

Fotografia e Komuna Skenderaj