KF Gryka për vdekjen e Fadil Vokrrit: Ditë zie për futbollin e Kosovës!

Ngushëllime për familjen Vokrri dhe gjithë sportdashësit ka shprehur edhe shkolla e futbollit KF Gryka nga Llapushniku i Drenasit, përcjell Drenicapress.info.

Lexojeni postimin e KF Gryka:

Ditë zie për Futbollin e Kosovës

Sot papritmas ndrroj jetë Legjenda Fadil Vokrri .

Kryesia e Klubit,stafi teknik dhe gjithë lojtaret i shprehin ngushëllime Familjes Vokrri, rrethit te ngushtë familjar gjithë shoqerisë dhe sportistëve.

Ne si Klub i Shprehim ngushllimet më të sinqerta Familjes dhe mbarë Kombit Shqiptar .

Lamtumirë Legjendë !